Recenzce – vlasová maska Voono

Sypká vlasová maska, která obsahuje 100% rostlinných složek.

Hned napoprvé mě zaujala svou konzistencí a chtěla jsem ji vyzkoušet, abych případně věděla, jak moc složité by bylo nabarvit si vlasy hennou. (Přestala jsem používat „chemické“ barvy na vlasy a už téměř dva roky si vlasy nebarvím vůbec.)

Nanášení: Nejprve jsem si vlasy umyla šampónem a lehce vysušila.  Do misky z vodou, která měla mezi  20°-30°C jsem postupně přidávala masku – asi tak tři lžíce, abych konzistenci neměla příliš hustou, ani tekutou. Tuto směs jsem si pak rukou nanášela na vlasy a snažila se ji rozetřít rovnoměrně a hlavně do pokožky hlavy. Doporučuji si předtím rozdělit vlasy na prameny, protože maska tím, jak je „suchá“ trošku drhne a po vlasech tolik neklouže a hůře se dostává do konečků. Nechala jsem ji působit půl hodiny a poté opláchla, oplachovala jsem ji nadvakrát. Je potřeba ji pořádně vymýt a při vymývání musíte být důslední a pořádně si vydrhnout pokožku hlavy, jinak tam můžou zůstat zbytky prášku.

Výsledek této masky byl ten, že mě to vlasy lehoučce obarvilo, nebo spíš sjednotilo odstín, byly jakoby obalené a působily pevnějším dojmem. Přirozeně se leskly. Jsem zvědavá, jak tento dlouho tento efekt vydrží. Příště ji určitě vyzkouším znova a zkusím ji nechat působit alespoň 2 hodiny.

Oficiální popis masky:

Skutečný zázrak pro vlasy, který:

  • Stimuluje růst vlasů
  • Dodává lesk
  • Posiluje a zaceluje vlasové vlákno
  • Odstraňuje toxiny z vlasové pokožky
  • Zabraňuje šedinám a lupům

Přírodní maska na vlasovou pokožku stojí 319 Kč

DSC_0519

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *