Co momentálně testuji?

Momentálně zkouším:

květen – červenec 2017

Moje nejoblíbenější kombinace:

Tonikum od Natura Sibericy určené pro smíšenou a mastnou pleť používám pořád, tohle je už moje asi třetí balení. Mám pocit, že mi tu pleť velmi dobře a do hloubky vyčistí.

Na eshopu ZDE

Růžovou vodu od Tvoja kozmetika jsem dostala na testování přímo od Zuzky, která tuto kosmetiku vyrábí. Jak je vidět, tak už mám na dně, používám ji vždy před nanesením pleťového oleje a nemám jí co vytknout. Krásně voní a i její účinky jsou v kombinaci s olejíčkem na mé pleti znát. Růžovou vodu používám i teď v létě během dne jako osvěžení.

Na eshopu ZDE

Pleťový olejíček 20+ už asi nemusím představovat. (viz. recenze níže). Chtěla jsem mít pleť na léto v bezvadném stavu (abych se vyhnula používání make upu) a tento olejíček je prostě nejlepší. Myslím, že se k němu budu vracet neustále. Čím déle ho používám, tím je ta pleť lepší a hezčí.

Na eshopu si můžete objednat i vzoreček ZDE  ( pokud budete chtít zaslat jen vzoreček, vyberte si jako dopravu dekorativka do obálky za 44 Kč)

DSC_0775

Havlíkova přírodní apotéka – Krásná slečna,  Krásná paní, Krásná dáma, Andělská tvář
Recenze Havlíkova apotéka

Leden – únor 2017

Tentokrát jsem trochu odbočila od olejíčků na obličej a pustila se do Havlíka. Původně jsem chtěla vyzkoušet jen Andělskou tvář, protože jsem na ni slyšela od zákaznice velmi pozitivní hodnocení, ale nakonec jsem pokračovala a otestovala další krémy a to pěkně za sebou. Všechny vzorky jsem používala jak ráno, tak i večer a vydržely mi cca na 3 dny.

Je mi jasné, že každý krém potřebuje delší čas na to, aby se projevily jeho účinky naplno. Shrnu zde pouze moje dojmy z vyzkoušených vzorečků.

Krásná slečna : Mám smíšenou pleť a spíše sklony k nerovnosti pleti (viz. níže – pleťový olej 20+). Můžu potvrdit, že pleť je po použití hladší na dotyk i po těch cca 3 dnech. Slečna je určená pro problematickou pleť. Zkoušela jsem ji dřív, když se mi na pleti objevily nějaké nedokonalosti a vím, že mi vcelku rychle zabrala a pleť vyhladila. U problematické pleti je potřeba ji používat opravdu pravidelně a je také možné, že se pleť zpočátku zhorší kvůli tomu, jak se bude postupně čistit,  hlavně se nezaleknout a vydržet v používání.

Na eshopu ZDE

Krásná paní : Krásně hydratuje. Výrazných účinků, co se týče vypnutí/vyhlazení pleti jsem si nevšimla, ale samozřejmě to chce více času. V zimním období je to pro mou pleť ideální krém a myslím, že jakmile pocítím suchá místa na pleti, vyzkouším ho v plné verzi.

Na eshopu ZDE  

Krásná dáma : Sice tento krém nemám skladem v eshopu, ale vzoreček jsem měla, tak jsem ho vyzkoušela. No…, tento krém je určený spíše pro zralou pleť. Na mě je docela mastný a ráno se po něm lesknu, když už bych ho měla používat, tak spíše na noc (a asi za 10let :).

Andělská tvář : Je to noční krém. Vyzkoušela jsem dvě balení vzorečků, takže jsem jej používala cca. týden – ráno i večer. Výsledky byly opravdu vidět, pleť byla pevnější, hydratovaná a hladká na dotyk. Troufám si tipnout, že tohle bude další TOP výrobek Havlíkovi apotéky.

Na eshopu ZDE  

Jinak všechny krémy mají jemnou řekněme „bylinkovou“ vůni, která je typická pro Havlíka, co se týče konzistence, tak se obávám, že jsem si výrazných rozdílů v krémech nevšimla (nebo všimla a už zapomněla).  Když už jsem tu shrnula tyto krémy, tak bych mohla zmínit i Český krém, který jsem dřív používala a řekla bych, co si tak vybavuji, tak je to klasický obyčejný krém, výrazných účinků už si nepamatuji (nebyly nějak výrazné), jen vím, že se po něm pleť neleskla.

 

Vyzkoušeno:

 

Cacayový olej z mýdlárny Savon de ´V´

Prosinec – leden 2016/2017

Vzácný cacay olej

Jako první v České republice s tímto olejem vyšla na trh mýdlárna Savon de ´V´ a já mám radost, že mohu tento olej z ořechů Cacay vyzkoušet. Olej, který bude dozajista v brzké době všude velice skloňován pro jeho účinky. Jedním z jeho důležitých účinků je ten, že působí proti vráskám a stárnutí pleti.

A co jsem zjistila při pravidelném používání?

Mám k vyzkoušení 3ml vzoreček, ale jelikož stačí opravdu malinko a nanáší se na navlhčenou pleť, není jeho spotřeba vůbec velká. Pleť mám po použití vypnutou a hedvábně jemnou a také se mi postupně pomalu ale jistě vytrácí nosoretní rýhy/vrásky. :-). A jelikož jsem v rámci testování vynechala oční krém, nanáším si olej také pod oční okolí a mám pocit, že je teď takové jakoby rozjasněné. Po dopotřebování sem určitě dopíšu další poznatky. Zatím jsem z tohoto olejíčku nesmírně nadšená!

Moje poznatky :  Ke konci používání jsem pociťovala lehce vysušenou pleť na čele, ale to je dáno i zimním obdobím. Jinak jsem s účinky velmi spokojená a také i překvapená, tím, jak je tento olejíček opravdu účinný.

  • Pleť je vypnutá a sjednocená
  • Viditelné vyhlazení vrásek

Už se nemůžu dočkat až tento olej vyzkouším v kombinaci s dalšími ve výrobku „Pleťový olej 30+“ od Savon de V. Níže se můžete dočíst moje zkušenosti s „Pleťovým olejem 20+“, který už mám vypotřebovaný.

POPIS Cacay olej:

Tento olej je lisován za studena z ořechů stromu Cacay, jenž koření v půdách kolumbijské džungle. Jeho produkce a 100% využití odpadu při produkci z něj dělá přírodě nejšetrnější a domorodým rodinám nejpřínosnější zdroj.

Vědecké studie dokázaly, že je tento olej o 50% bohatší na vitamín E a obsahuje 2x tolik kyseliny linoleové než arganový olej. Dále pak obsahuje 3x tolik retinolu než organický olej z růžových šípků, čímž z něj činí jedničku na trhu s produkty anti- age.

Ač je tento suchý olej poměrně hustý, je lehce roztíratelný a až překvapivě rychle absorbován do pleti. Nezanechává pleť mastnou ani lesklou. Tento olej má nevýraznou, lehounce ořechovou vůni.

 

Listopad — Prosinec 2016

Pleťový olej 20+ – Savon de ´V´

Nemám vyloženě akné, ale sem tam se mi pupínek udělal a hlavně čelo jsem měla takové „hrbolaté“. Tento olejíček mám cca. 14 dní a už po zhruba 5ti dnech byl vidět rozdíl. Teď mám pleť krásně hladkou i na dotek a na čele po akné ani památky. Jsem z něj nadšená a uvidíme, co to udělá např. po měsíci.

Moje poznatky po měsíci:

Tato směs olejíčků mi dala pleť do absolutní rovnováhy. Nikdy jsem neměla pleť takovou, jako po dopotřebování tohoto oleje 20+.

Pleť je:

  • Sjednocená
  • Absolutně hladká a jemná na dotek
  • Netvoří se mi akné
  • Kvalita pleti přetrvává i po vypotřebování

Na eshopu najdete tento olej v 30ml balení a také v malém 3ml balení.

pletove-ucinne-serum-pro-mastnou-plet